„Psy 3. W imię zasad” – kultowa seria powraca

Seria Władysława Pasikowskiego „Psy” to jedna z najpopularniejszych w historii polskiej kinematografii. Zainteresuje z pewnością każdego fana kina sensacyjnego. Gdzie najlepiej oglądać?

laptop photo

„Psy 3. W imię zasad” – krótki opis fabuły

Film „Psy 3” online powstał w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Jest to trzecia już odsłona kultowej historii Franciszka „Franza” Maurera, z pewnością przypadnie do gustu każdemu fanowi kina akcji. Franza Maurera poznajemy już w pierwszej części serii, czyli w filmie „Psy”, a dalszy ciąg jego historii poznajemy w produkcji „Psy 2. Ostatnia krew”. Główny bohater jest byłym funkcjonariuszem Służby Bezpieczeństwa, który drastycznie musiał zmienić swoje życie, aby dostosować się do nowego porządku na świecie. Jego problemy, w które został uwikłany, bezpośrednio łączą się ze światem przestępczym, przez co film „Psy 3” poza scenami akcji, posiada wiele brutalnych momentów. W trzeciej części kultowej serii Franz wychodzi z więzienia po dwudziestu pięciu latach spędzonych za kratami. Czeka na niego nowa, obca rzeczywistość, z którą musi się zmierzyć. „Psy 3” to film utrzymany w niepowtarzalnym klimacie, pełnym akcji oraz nagłych zwrotów wydarzeń.

Historia głównego bohatera, Franza Maurera

Franciszek „Franz” Maurer to z pewnością jedna z najpopularniejszych postaci polskiej kinematografii. Główny bohater filmu „Psy 3” jest postacią, której ciężko nie zapamiętać. W jego rolę po raz kolejny wciela się Bogusław Linda, aktor znany z filmów akcji, pełnych gangsterskiego klimatu. Franz Maurer jest postacią na tyle kultową, że wiele tekstów należących do bohatera, przeszło już do języka potocznego, korzystają z nich nawet osoby, które na co dzień nie interesują się kinem sensacyjnym. „Psy 3” to dalsza część historii Maurera, który zdobył sympatię ogromnej liczby fanów. Bohater charakteryzuje się tym, że jest bardzo bezpośredni, zrobi wszystko, by osiągnąć swój cel. Dodatkowo zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia, przez co stał się postacią cenioną wśród widzów. Decydując się na zobaczenie filmu, pozostaje pytanie, gdzie znaleźć „Psy 3” online?

Gdzie najlepiej oglądać film „Psy 3. W imię zasad”?

Film „Psy 3” stale dostępny jest w telewizji internetowej, dzięki czemu każdy, kto posiada dostęp do sieci, może go zobaczyć. Czas ani miejsce seansu nie stanowią żadnego ograniczenia! Korzystając z usług oferowanych przez telewizję internetową, możemy zobaczyć film „Psy 3” na własnych warunkach. Oglądać możemy bez wychodzenia z domu, ale również w podróży autobusem lub pociągiem, w kawiarni czy podczas przerwy w pracy, bądź nauce. Dodatkową zaletą wynikającą z oglądania filmów i seriali za pośrednictwem telewizji internetowej, jest legalny dostęp oraz możliwość oglądania interesujących nas produkcji online, w zadowalającej jakości.

Kogo zainteresuje film „Psy 3. W imię zasad”?

Produkcja „Psy 3” z pewnością zainteresuje wszystkich fanów polskiej kinematografii. Jest to jeden z kultowych filmów, który każdy powinien zobaczyć. Z pewnością spodoba się osobom, które cenią sobie filmy sensacyjne, pełne scen akcji oraz nagłych zwrotów wydarzeń. „Psy 3” powinien zobaczyć też każdy fan Bogusława Lindy, u którego boku możemy zobaczyć Cezarego Pazurę, Artura Żmijewskiego oraz Marcina Dorocińskiego. Powodem, dla którego warto zobaczyć „Psy 3”, jest też łatwy dostęp do produkcji. Zobaczyć ją może każdy, kto posiada stały dostęp do sieci internetowej oraz ma wolną chwilę.