Serial kryminalny „Znaki” – gdzie zobaczyć wszystkie odcinki?

Serial „Znaki” to ciesząca się szczególnym zainteresowaniem widzów polska produkcja kryminalna składająca się z dwóch sezonów. Premiera pierwszego odbyła się w listopadzie 2018 roku. Produkcja ta jest uznawana za pierwszy polski serial kryminalny z elementami thrillera obyczajowego oraz mystery, czyli zagadek i tajemnic. Cechuje się interesującą, wciągającą fabułą, świetnym aktorstwem oraz piękną scenografią polskich gór.

„Znaki” serial odcinki – fabuła

O czym jest „Znaki” serial? Produkcja opowiada historię brutalnego morderstwa studentki w niewielkiej miejscowości w Górach Sowich. Nowy komendant policji Michał Trela (w tej roli Andrzej Konopka) próbuje rozwiązać sprawę. Czy sprawa jest powiązana z innym zabójstwem młodej kobiety kilka lat wcześniej? Czy komisarzowi uda się przełamać panującą w miasteczku zmowę milczenia i dotrzeć do prawdy? Na te i podobne pytania można znaleźć odpowiedź, oglądając kolejne odcinki pierwszego, a następnie drugiego sezonu.

Dużą zaletą serialu jest również znakomite aktorstwo. Poza Andrzejem Konopką w filmie grają także Helena Sujecka, Andrzej Mastalerz, Rafał Cieszyński, Mirosław Kropielnicki, Helena Englert czy Małgorzata Hajewska-Krzysztofik. Produkcja została doceniona nie tylko przez widzów, ale również krytyków. Zwyciężyła w kategorii: Najlepsza seria internetowa podczas słynnego amerykańskiego festiwalu LA Film Award w marcu 2019 roku.

Gdzie obejrzeć „Znaki” serial odcinki?

„Znaki” serial emitowany był w telewizji naziemnej, dzięki czemu zdobył spore grono miłośników. Zarówno owi fani, jak też nowi serialomaniacy mogą obejrzeć pełne dwa sezony w telewizji internetowej IPLA. To legalnie działająca platforma pozwalająca na komfortowe oglądanie różnego rodzaju produkcji kinowych i telewizyjnych, m.in. filmów, programów sportowych, muzycznych, publicystycznych, seriali oraz wielu innych propozycji. Serial „Znaki” jest dostępny w znakomitej jakości dźwięku i obrazu, dzięki czemu każdy może go zobaczyć bez obaw o np. słabo słyszalne dialogi, rozmazane sceny itp. Ponadto dużą zaletą korzystania z telewizji internetowej jest możliwość obejrzenia ulubionej produkcji na wybranym urządzeniu elektronicznym. Nie trzeba więc posiadać telewizora, aby skorzystać z tej opcji, bowiem wystarczy mieć komputer stacjonarny, laptop, tablet albo smartfon z dostępem do internetu. Kolejną korzyścią wynikającą ze stosowania tego rozwiązania jest też możliwość łatwego wstrzymania, przewinięcia do przodu lub do tyłu dowolnej sceny. Jest to szczególnie przydatne wówczas, kiedy widz musi np. skorzystać z łazienki, wyjść do kuchni albo z domu. Może więc w dowolnym momencie wstrzymać oglądanie serialu, a następnie w każdej chwili do niego wrócić. Warto również wspomnieć o tym, że wykupując miesięczny abonament, użytkownik uzyskuje dostęp do setek seriali, filmów, programów i innych produkcji, a nie tylko do serialu „Znaki”. Jest to więc świetny sposób na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny – zarówno dorosłych, jak i dzieci.